Błąd
  • JCacheStorageFile::_deleteFolderJLIB_FILESYSTEM_DELETE_FAILED

Żółty Dom Vrbov: Księga gości

Wasze reakcje / Wasza ocena

Komentarze w innych językach wyświetlą się po kliknięciu na odpowiednią flagę pod menu głównym. Kwatera Żółty Dom Vrbov ma stronę w pięciu językach.

Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli zostawisz nam swoją reakcji. Zakwaterowanie i Twoja satysfakcja jest dla nas bardzo ważna.
Dlatego też, jeśli jest to w naszej mocy, zawsze będziemy się inspirować. Dziękujemy! :-)

Śmiało, dodaj swój komentarz!

Księga gości

Mnie, jako człowieka, który szuka zakwaterowania będzie się zastanawiać, jak zakwaterowanie ocenia innych, którzy już tam byli. My postaraliśmy się przygotować księgę gości. Celem było, aby ci, którzy już odwiedzili nas, dodali swoje opinie. Link do niej nadal działa pod tym linkiem. Jeśli nie jesteś przekonany, można znaleźć opinie o naszym obiekcie dla Limba.com.

Ci, którzy utrzymać łącze, ale kilka. Więcej udowodniliśmy notebooka załączonego do ściany. I tak przynosimy wam kilka skrawki ludzi, którzy mieszkali u nas. By dodać komentarz do mieszkań, dodaj opinię w komentarzach poniżej. Będzie nam bardzo miło chcesz polecić naszą zakwaterowanie na google. Tutaj znajdziesz link.

A może najlepsze, przyjdź do nas i czuć się dobrze u nas. PotemPotem jeśli chcesz, możesz zostawić nam wiadomość na papierze, lub powrócić do tej strony. Zapiski z notatnika dołączam poniżej: