Termalne kąpielisko w Vrbovie

Baseny termalne Vrbov

Baseny termalne Vrbov W 2009 roku kąpielisko termalne w Vrbovie zostało całkowicie odnowione. Od tej pory nazywa się „Thermal Park Vrbov“. W kompleksie znajduje się 10 basenów, w tym 4 dla dzieci. Temperatura wody w najchłodniejszym basenie wynosi 26 stopni Celsjusza, w tych cieplejszych nawet 38 stopni Celsjusza.
Całkowicie odremontowano wejście na teren kąpieliska, które obecnie znajduje się w centralnej części. Jedna kondygnacja dość pokaźnego budynku stanowi jednocześnie wejście do basenów. Wyżej znajdują się leżaki i brodzik dla dzieci „biedronka“, szatnie, prysznice, a na samej górze jest restauracja.

Termalne kąpielisko w Vrbovie (3min)

Termálne kapielisko VrbovKąpielisko termalne znajduje się na obrzeżu Vrbova w kierunku na Spiską Nową Wieś (Spišská Nová Ves). Po obu stronach sporego kąpieliska znajdują się parkingi. Do dyspozycji jest siedem basenów, w tym trzy dla dzieci, jeden pływacki, jeden siedzący, nazywany rybą, ponieważ kształtem przypomina dużą rybę, która pomieści ponad pięćdziesiąt osób. Temperatura w „rybie“ zawsze wynosi 37 °C, a zalecany czas kąpieli - 20 minut.

Termalne kąpielisko w Vrbovie. Odległość: 15 minut pieszo, 3 minuty samochodem