Błąd
  • JCacheStorageFile::_deleteFolderJLIB_FILESYSTEM_DELETE_FAILED

Regulamin kwatery Żółty Dom Vrbov

Zasady powinny być przejrzyste, szczególnie w tak prostych sprawach jak noclegi podczas wakacji, czyż nie tak? Dlatego ułożyliśmy w punkty kilka prostych, lecz bardzo ważnych zasad.

Rozpoczęcie pobytu/zakwaterowanie:

  1. Pobyt rozpoczyna się po godz. 15:00 w dniu przyjazdu. W razie potrzeby wcześniejszego zakwaterowania istnieje możliwość wcześniejszego uzgodnienia takiej opcji.
  2. Pobyt kończy się zawsze przed godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
  3. Minimalna liczba osób zakwaterowanych w jednym pokoju: 2. W przypadku zakwaterowania jednej osoby zostanie naliczona opłata za dwie osoby.

Warunki anulowania pobytu:

W razie anulowania przez klienta wiążącej rezerwacji, właściciel obiektu Žltý dom Vrbov ma prawo do rekompensaty w formie opłaty za anulowanie w następującej wysokości:

  • W przypadku anulowania przez klienta wiążącej rezerwacji ponad 60 dni przed terminem  rozpoczęcia pobytu, opłata za anulowanie wynosi 10 % łącznej ceny noclegów.
  • W przypadku anulowania przez klienta wiążącej rezerwacji mniej niż 60 i więcej niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu, opłata za anulowanie wynosi 25 % łącznej ceny noclegów.
  • W przypadku anulowania przez klienta wiążącej rezerwacji mniej niż 30 i więcej niż 10 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu, opłata za anulowanie wynosi 35 % z łącznej ceny noclegów.
  • W przypadku anulowania przez klienta wiążącej rezerwacji mniej niż 10 dni przed terminem  rozpoczęcia pobytu, opłata za anulowanie wynosi 50 % łącznej ceny noclegów.